.

.

Менс Дрибленд 6. оз. Двојно Пике Спорт Кошула Пакет

Менс Дрибленд 6. оз. Двојно Пике Спорт Кошула Пакет

DEN 1.00
Износ

65% полиестер, 35% претходно памучна двојна пика; технологијата Dryblend ' ® обезбедува својства што ја отстрануваат влагата; странично; контурна јака за заварување; етикета за пренос на топлина; ракав со двојна игла и долниот раб; чиста готова плоча со засилена долна кутија; три копчиња обоени за совпаѓање; Gildan mens Dry Blend 6,3 mz. Двојно Piqué ® Спортска Кошула 3 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите