.

.

Машки Колосеум Хедер Јаглен Кентаки Диви Мачки Смитерс Поло

Машки Колосеум Хедер Јаглен Кентаки Диви Мачки Смитерс Поло

DEN 319.84
Износ

Однесете го вашиот фандом Од Диви Мачки Во кентаки во канцеларијата со Ова смитерс поло од Колосеум. Се одликува со тимска графика преку привлечна контрастна лента. Класичниот поло дизајн го прави ова совршено за канцеларија или задна врата пред следната игра Со Диви Мачки во Кентаки. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Странични поделби на половината. Плакета со три копчиња. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Колосеум. Краток ракав. Материјал : 100% Полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите