.

.

Wrcnote Менс Долг Ракав Ревер Вратот Маици Класичен Вклопуваат Копче За Трчање Маица Патент Поло Маица Црна 3XL

Wrcnote Менс Долг Ракав Ревер Вратот Маици Класичен Вклопуваат Копче За Трчање Маица Патент Поло Маица Црна 3XL

DEN 2.00
Износ

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдневни Врвови, Блуза За Пролет Fall, Кошули За Голф Тип На Шема : Врат На Ревер,Пруги, Патент : Каки, Темно Црвена, Сива, Бела, Црвена, Зелена, Темносина, Црна (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)материјал : 35% Полиестер, 65% Памучно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа, Карактеристики На Голф : 1. Оваа тенка голф-поло кошула е изработена од плетена плетена влага што ја отстранува влагата и има плакета со две копчиња.2. Патент плакета и едноставен изглед што ја прават оваа голф поло кошула да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Можете да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие.Содржина на пакетот : 1 Х Мен Поло Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Патент Кошула, Секојдневни Врвови, Класична Маица, Пролетна Есенска Блуза, Тенок Фит Маица. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Лежерна Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Долги Ракави, Маичка Со Пруги Со Пружини, Блуза Со Патент, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Рекреативни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите