.

.

Менс 5. мл. Поло пакет со дрес на дрес

Менс 5. мл. Поло пакет со дрес на дрес

DEN 2.67
Износ

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и манжетни за заварување; Етикета за пренос на топлина; копчиња за дрвени точки; двојно-игла зашиено зашиено дно; Плакета со три копчиња; Гилдан Менс 5,6 мл. Dryblend 50/50 Jersey Polo 5 пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите