.

.

Ултраклуб Ладна И Сува Машка Спортска Поло Кошула - Колумбија Блу-6ХЛ

Ултраклуб Ладна И Сува Машка Спортска Поло Кошула - Колумбија Блу-6ХЛ

DEN 2.67
Износ

Контролирајте ја вашата удобност со ова поло за изведба на мрежа што ќе ве одржува ладни и суви, 100% полиестерска мрежа што ја отстранува влагата, 4-мл., UPF 40 заштита од сонце, Опуштено Вклопување, плетена јака, обложени ракави, без ознаки. Големини : S-6 XL Ултраклуб 8405 Ладна И Сува Машка Спортска Поло Кошула - Колумбија Блу-6 XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите