.

.

Менс Комфорбленд Екосмарт Џерси Плете Поло

Менс Комфорбленд Екосмарт Џерси Плете Поло

DEN 2.00
Износ

50% памук, 50% полиестер; направен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; јака за заварување; етикета за вратот без ознаки; чиста готова плоча со две бисерни копчиња; плетени манжетни со ребра; долен раб со двојна игла; Ханес Менс 50/50 Удобностсленд Екосмарт Дрес Плете Поло 054 (2 ПАКЕТ).

R

Им се допаѓа и на купувачите