.

.

Машка Изведба 5. оз. Двојно Пике Поло Пакет

Машка Изведба 5. оз. Двојно Пике Поло Пакет

DEN 2.00
Износ

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со армирана долна кутија ; контурна јака за заварување; отстранување на влага; етикета за пренос на топлина; странично обложена со странични отвори; етикета на окегокер на страничен спој; ракав со двојна игла и долен раб; копчиња со бисерни Јаглен; Гилдан Машки Перформанси 5.6 мл. Двојно Пике Поло 3 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите