.

.

Вистинско Училиште Млада Машка Пике Поло Кошула Со Кратки Ракави

Вистинско Училиште Млада Машка Пике Поло Кошула Со Кратки Ракави

DEN 239.68
Износ

Нашата Вистинска Училишна Млада Машка Пике Поло Кошула Со Кратки Ракави е неопходна за секоја гардероба. Се одликува со три копчиња со соодветна јака и е достапен во избор осум бои. Меката и удобна пике ткаенина останува остра и незабрзана, дури и без пеглање. 60% памук/ 40% полиестер мешавина пике ткаенина. Плакета со три копчиња; Удобна ткаенина со текстура на пике; Достапна во осум бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите