.

.

Брилијантност фино накит срцев исечен бел симулиран прстен за ангажман на дијаманти во стерлинг сребро

Брилијантност фино накит срцев исечен бел симулиран прстен за ангажман на дијаманти во стерлинг сребро

DEN 2.67
Износ

Овој романтичен прстен за ангажман е прекрасна прослава на вашата убов. Симулирани симулирани дијаманти во форма на срце 8мм светло. Централниот камен се одржува безбедно од пет измет, поставени во полиран сребрен бенд. Едноставен, но класичен, овој прекрасен прстен за пасијанс може да се истакне со најразлични стилови на свадбени бендови за да се создаде персонализиран сет за свадби што е уникатен. Брилијантност фино накит симулиран дијамантски солитер прстен во збир на ситни сребрени брилијантност фино накит колекција. Стерлинг сребро со симулиран дијамант. Прстен за ангажман. Центар во форма на срце 8мм симулиран дијамант. Големина на дами 7.

R

Им се допаѓа и на купувачите