.

.

Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K розово злато кубански линк женски бенд

Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K розово злато кубански линк женски бенд

DEN 3679.84
Износ

Однесувајте се кон искрата на овие прекрасни кубански линк дијамантски прстени. Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој дизајн во стилот на хип-хоп ги прикажува врските со кубанскиот ланец украсени со акцент на дијаманти. Подготвени патишта со тркалезни дијаманти во вкупна вредност од 0,10ct TDW и завршени до светла полирана сјај, овие кубански линк прстени сигурно ќе привлечат внимание. Природен дијамант. Тежина на дијамант : 1/10 Ct.T.W. Боја : H-I. Јасност : I2. Исечете : круг. Поставување : Пав. Вклучува кутија за подароци и крпа за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите