.

.

Стабилни изрази Карат бело злато лабораторија создаде сафир и дијамантски прстен

Стабилни изрази Карат бело злато лабораторија создаде сафир и дијамантски прстен

DEN 3.00
Износ

Изработено од 14 карат бело злато Оваа лабораторија создаде сафир и дијамантски прстен ќе одат добро со скоро сите ваши омилени гардероба. Овој прстен со широки изрази со 2мм се карактеризира со лабораторија на CTTW, создаден дизајн на сина сафир, изложена цветна дизајн на врвот со 0,12 CTTW блескави тркалезни дијаманти кои течат надолу за прекрасен изглед. Овој прстен е достапен во големината на прстот 6.Метална тежина : 3,03 грамсјерпи Тип : Стил на фининг : Стабилен рингендер : Womenенсметал : Голдголд Карат : 14 Каратметал Боја : Бела лента Ширина : 2ммринг големина : 6solidclosedclosed backgemstone Детали : Тип на лабораторија Креирано сафиреколор : Блузхапел : Тркалезна категорија : 0,04 CTTWQUANTITY : 7 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Облик : Тркалезна тежина : 0,12 CTTWQUANTITY : 24 jewelry Поставување : Prongyour Items пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за безбедно чување или подароци. Бело злато, цврсто, скапоцен камен, дијамант.

R

Им се допаѓа и на купувачите