.

.

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Октагон и трилијантно-роса бела боја создадоа прстен за ангажман со 3-камен со 3-камен со 3-камен

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Октагон и трилијантно-роса бела боја создадоа прстен за ангажман со 3-камен со 3-камен

DEN 3904.00
Износ

Изразувајте ја вашата длабока loveубов кон вашата дама со овој привлечен миабела роса создаде моисанит прстен за ангажман со 3 камен. Изработено во бујно сребро сребро, овој прекрасен прстен има еден октагон, кој се постави бело создаден бел-камења од моисанит (7 х 5мм) со две бели трилијантни, создадени моисанитни скапоцени камења (4 х 4мм) од двете страни на центарот на камен. Полиран на брилијантен сјај, овој ангажман прстен е совршено парче накит за да се чувствува посебен на вашиот голем ден. Направено во сребро. 1-5/8 T.G.W роса создаде моисанит скапоцен камен. Роса создаде големина на моисанит скапоцен камен : (4x4mm) (7x5mm). Дју го создаде пресекот на камењата во Моисанит : Октагон и Трилијант. Поставување на prong. 3-камен прстен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите