.

.

1- КТ. Т.В. Дијамантски обрач обетки во 10к бело злато

1- КТ. Т.В. Дијамантски обрач обетки во 10к бело злато

DEN 0.67
Износ

Подигнете ја модната лента со овие обетки со шик дијамантски обрач. Изработено во ладно 10к бело злато, секој обрач со двоен ред има надворешна лента со мулти-димензии во наизменична шема и внатрешен ред на ситни дијаманти-сите во умен дизајн што се крие зад увото. Зафаќање со 1-1/4 CTS. Т.В. На дијаманти и светло полиран сјај, овие пост обетки обезбедени со извајани метални грбови. 1-1/4 КТ. Т.В. Дијамантски обрач обетки во 10к бело злато.

R

Им се допаѓа и на купувачите