.

.

Персонализиран персонализиран семеен накит симулирана нараквица за жени од родил

Персонализиран персонализиран семеен накит симулирана нараквица за жени од родил

DEN 271.84
Износ

Овална нараквица Две тркалезни камења и 10 кружни акцент камења, оригинални или симулирани. Изберете од 12 бои за секој скапоцен камен. Две области на персонализација. Вклучен е ланецот Роло со јастог. Достапно со оригинални или симулирани скапоцени камења, и во сребро, 10к злато над сребро, 10к или 14к жолти или бели златни метали . два кружни оригинални скапоцени камења и 10 кружни оригинални бели топаз акцент камења. Изберете од 12 бои за секој скапоцен камен. Две области на персонализација. Вклучен е ланец на роло со јастог. Изберете од 12 бои за секој скапоцен камен. Две области на персонализација. Доаѓа со 7,5-инчен роло ланец со затворач на јастог.

R

Им се допаѓа и на купувачите