.

.

Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато солита за бело злато

Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато солита за бело злато

DEN 2.33
Износ

Додадете талент во вашата гардероба со овој трендсетирање на прстенот за ангажман на Миабела Моисанит Солитар. Изработено во пенливо бело злато, овој стилски прстен има тркалезен, поставен од Prong, создаден Moissanite Gemstone (5 x 5mm) во центарот. Дозволете му на светот да добие вкус на вашето елегантно чувство за стил со овој прекрасен прстен за пасијанс што додава допир на елеганција на кој било ансамбл. Засилен со висока полска завршница, овој прстен за ангажман на Моисанит е совршен за да ја направите вашата посебна пригода незаборавна. Изработено во 14 KT бело злато. 1/2 КТ. Т.Г.В. Создаде Моисанит. Простори поставуваат камења. Прстен за ангажман на пасијанс. Ширина на опсегот : 2 мм. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите