.

.

Оригинален цитрин 10KT бел златен прстен

Оригинален цитрин 10KT бел златен прстен

DEN 2.67
Износ

Овој прстен од бело злато од 10k T содржи еден седум милиметар од пет-милиметарски овален оригинален агтрин, поставен на аглин во монтажа на сплит. Високо полиран, овој прстен е совршен за таа ноемвриска роденденска девојка! Оригинален цитрин 10kt Бело злато прстен : Метал : 10kt Бело злато : Високо полско -поставување поставувања : Оригинален цитрингемстон : 7мм х 5мм овален.

R

Им се допаѓа и на купувачите