.

.

Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато кластер моден прстен

Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато кластер моден прстен

DEN 1.33
Износ

Прекрасен изглед за таа исклучителна жена која ќе биде твоја засекогаш. Изненадете ја со исклучителен дијамантски прстен, што ќе биде memoryубовна меморија за да ја натера да размислува за вас кога ќе го види тоа. Империјал 1/4 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато Империјал Кластер Моден прстен : Дијамант Тежина : 1/4 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcrafted во 10kt White Goldavailable во големини 6-9 Nearn Morelearn за дијаманти.

R

Им се допаѓа и на купувачите