.

.

Накит 14к розово злато отсечени обетки од принцеза направени со кристали Сваровски бокс

Накит 14к розово злато отсечени обетки од принцеза направени со кристали Сваровски бокс

DEN 3921.44
Износ

Pori Jewelers 14k розово злато 3мм обетки од принцеза, изработени со кристали од кутијата со пори на Сваровски, создава сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во вашата колекција . : . Елегантно и убаво парче накит : . 14 K розово злато 3мм обетки од обетки направени со кристали од Сваровски : . Исечете : Принцеза. Метал : 14К цврсто злато ААА-квалитет. Тип на обетки : Студ. Вид на затворање на обетки : : Поддршка од пеперутка. Големина : 3мм. Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен : Оваа обетка е хипоалергична, олово и без никел што го прави совршено парче за оние со чувствителна кожа. Тоа нема да го претвори вашиот лобус зелен или да ја иритира вашата кожа бидејќи ова е оригинално цврсто злато. Ако имате чувствителна кожа, ќе го сакате нашиот производ 100% гаранција за задоволство! -Нашата апсолутна 100% не-прашања што се бараат, ќе имате тотално-сака-тоа-или-ти-да-да-сите и гарантираат гаранции . Совршени за давање подароци. Вклучена кутија за подароци. Грижа : За да се обезбеди оваа прекрасна обетка да трае и нејзината во најдобра состојба да го избришете производот со ткаенина ткаенина и чувајте го во кутија за накит . направено во Италија.

R

Им се допаѓа и на купувачите