.

.

Логорт НХЛ Чикаго Блекхакс Стерлинг Сребрен голем приврзок за диск

Логорт НХЛ Чикаго Блекхакс Стерлинг Сребрен голем приврзок за диск

DEN 367.84
Износ

Стерлинг сребрен родиум -обложен NHL Logoart Chicago Blackhawks Голема дискова за приврзоци за раздвојување : 28 mmmatery : примарна - чистота : 925 должина на ставка : 28 mmplating : Rhodium Charm/Element должина : 22 mmcharm/ширина на елементот : 21 mmlicensed by : NHLMane Процес на производство : Laser Cutmatery : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary : Primary “ Стерлинг сребро на артикалот : 21 mmproduct Тип : накит на накит Тип : приврзоци и шармгер : унисексматеријал : примарна - боја : должина на бела боја : 6 mmplating Боја : Сребрена тонелативна големина : Голем дел Не се враќа материјал : Примарна - Чистота : 925 Должина на артикалот : 28 мм Позрачје : Шарм на родиум/Должина на елементот : 22 мм шарм/ширина на елементот : 21 мм лиценциран од : NHL Процес на производство : ласерски сечење материјал : Примарна : Стерлинг сребрена ширина на Точка : 21 мм Пол : Унисекс. Тип на производ : накит за накит Тип : приврзоци и шарми Материјал : Примарна - Боја : Бела кауција Должина : 6 мм Позрачје Боја : Сребрен тон Релативна големина : Голем град / држава / земја : Илиноис лиценцирана Организација : Чикаго Блекхакс. Совршено за лично носење или подарок за вашата loveубов да го обележите вашиот посебен момент. Одличен подарок за в Valentубените, годишнината, ангажманот, свадбата, роденденот, Божиќ, Нова Година, дипломирање или какви било посебни моменти во животот.

R

Им се допаѓа и на купувачите