.

.

Миабела Карат Т.Г.В. Кубна цирконија Стерлинг Сребрен прстен за ангажман со 3-камен

Миабела Карат Т.Г.В. Кубна цирконија Стерлинг Сребрен прстен за ангажман со 3-камен

DEN 3.33
Износ

Понудете совршен подарок на loveубовта со овој прекрасен прстен за ангажман со три-камен кубни цирконија. Изработено во сјајно сребро, овој прстен се одликува со скапоцен камен на кубни цирконија (12 х 10мм) како централен дел, прекриен со два правоаголна кубична цирконија скапоцени камења од страните што формираат шема од три камен. Полиран на брилијантен сјај, овој привлечен CZ прстен е идеален избор за разноврсен прстен што може да го носи со која било облека. Направено во сребро. 14 CT T.G.W. Кубна цирконија. Прстен за ангажман со 3 камен. Ширина на опсегот : 2,4 мм. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела.

R

Им се допаѓа и на купувачите