.

.

Jewelersclub Sapphire Ring Ridectone Jewelry - 1. Carat Sapphire 0. Стерлинг сребрен прстен накит - Gemstone Rings со хипоалергичен 0. Стерлинг сребрена лента

Jewelersclub Sapphire Ring Ridectone Jewelry - 1. Carat Sapphire 0. Стерлинг сребрен прстен накит - Gemstone Rings со хипоалергичен

DEN 447.68
Износ

Живописно парче акцент што свети одвнатре. Направено со вистински скапоцени камења со сафир, 0,925 Стерлинг сребро. За разлика од ефтино изработените прстени со скапоцени камења за жени кои излегуваат лажни, со досадни, рамни камења со рамнини, прстенот за сафир на накит, кој има оригинален камен со сафир од 1,90 карат, .. Изработено со грижа и стручна изработка и поставена во хипоалергичен, 0,925 Стерлинг сребрен бенд, овој прекрасен црн тркалезен прстен е изработен со врвни материјали што го издвојуваат од останатите .. Нашиот оригинален прстен за сафир : . - 1,90 кластери од камера од сафир сафир. - Хипоалергичен 0,925 Стерлинг сребрен опсег прстен (нула никел или олово). - Деликатен дизајн со трајно, долготрајно занаетчиство. Зачудувачки подарок за вашиот значаен друг, мама, сестри и најблиски! Нашиот сафир ringsвони за жени и ringsвони со родилни камења убаво ги комплиментираат сите тонови на кожата. Дајте им како роденденски подароци за мајка и подароци за жени во вашиот живот!. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивни, врвни квалитетни накит за накит со разумни цени. Ние ги занаетиме нашите уникатни прстени за жени со грижа, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Просечниот прстен на родител на сафир честопати излегува дека не е оригинален, со камен сафир кој изгледа досаден и рамен. Прстенот на Sapphire Sapphire има вистински 1,90 каратски сафир скапоцен камен, пресечен во прекрасна рунда. Со хипоалергичен, светлечки 0,925 Стерлинг сребро, живописно, живописно, црна сенка, ги комплиментираат сите тонови на кожата . додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и се кршат и се кршат лесно, нашиот камен со сафир е изработен со квалитетно изработен за да трае. Иако е вулгарен и елегантен во дизајнот, овој сафир прстен е ништо друго освен кревка, изработена со долготрајна, издржлива 0,925 Стерлинг сребрена лента и поставување. Ако имате какви било прашања во врска со големината на опсегот, ве молиме, посетете се до нас директно за да ви помогнеме да го пронајдете вашето совршено вклопување . живописен, зачудувачки подарок што секогаш ќе го негува. Без разлика дали го надавате овој прстен од скапоцен камен на вашата мајка на Денот на мајката, вашиот значаен друг како специјално изненадување или ветувачки прстен, или пријател или сакан човек како прослава на нивниот уникатен родител, примателот ќе го обожава облечената на оваа 1,90 каратна искра на нејзината рака.

R

Им се допаѓа и на купувачите