.

.

Карат Т.Г.В. Смарагд и бел дијамант акцент стерлинг сребрени обетки обетки

Карат Т.Г.В. Смарагд и бел дијамант акцент стерлинг сребрени обетки обетки

DEN 1.67
Износ

Без разлика дали купувате роденденска девојка или едноставно сте привлечени кон оваа богата нијанса, смарагд накит е прекрасен начин да му дадете луксузен допир на кој било изглед. Дизајнирано со елеганција во умот, сигурно е да се прави пенлива изјава секој пат! Discoverе откриете дека овој пар обетки поседува прекрасна убавина што ќе се цени од секој агол. Тоа е прекрасен избор за софистицираната жена која го цени безвременскиот стил. 0,925 Стерлинг сребро. Овален пресечен 6х4 мм оригинален смарагд. 0,03 CTW бел дијамант. Обетка обетка. Пар обетки обезбедени со притисок назад.

R

Им се допаѓа и на купувачите