.

.

Карат Т.В. Дијамант 10kt бел златен свадбен бенд

Карат Т.В. Дијамант 10kt бел златен свадбен бенд

DEN 6399.84
Износ

Изразете ја целата loveубов што ја имате во срцето за жената што ја сакате со овој уникатен и нежен дизајн. Овој прстен за ангажман сигурно ќе ја натера да се чувствува посебно кога ќе give го дадете. 1/4 ct. Т.В. дијамантски прстен; Поставени дијаманти поставени на тркалезни дијаманти. Оценка на бојата на дијаманти : H-I. Оценка на јасноста на дијаманти : I2. Поставете во 10к бело злато, полирана завршница. Совршен избор за бенд за венчавки, годишнина од групата.

R

Им се допаѓа и на купувачите