.

.

14K розово злато и женски 20 дизајнер на ѓердан на ланец Роло

14K розово злато и женски 20 дизајнер на ѓердан на ланец Роло

DEN 0.67
Износ

14 K розово злато машко и женско 20 "1,90мм дизајнер ѓердан од роло ланец со 050 мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог. Неговиот веќе наизменичен дизајн на врската е спектакл на занаетчиство за да се види. Достапно во жолто, бело и розово злато заедно со мноштво разни должини на ланецот и големини за избор. Овој ланец спортува заклучување на јастог за лесно да се обезбеди затворање. 100% Загарантирано е задоволството. Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Боја прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставено со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите незаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени. Розово злато (боја на роза). Дизајнер Роло ланец.

R

Им се допаѓа и на купувачите