.

.

Примарно злато Карат бело злато 5x овален цитрин и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 5x овален цитрин и дијамантски прстен

DEN 3.00
Износ

Овој ринг со акцентиран скапоцен камен и дијаманти може да се пофали со изглед на елеганција и софистицираност. Овална форма на тресење 0,20 CTTW жолт цитрин и трепкање VS2/SI1 Diamonds Diamonds Flaunts во овој 14 карат бел златен прстен. Достапно во големината на прстот 7, овој прстен ќе го осветли вашиот ден во ден. 7 Gem Stone Детали : Тип : Citrinebirthstone месец : ноември Color : Yellowcut : Face Ted Shape : Ovalsize : 5mm x 3mmweight : 0.2 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Јасност : VS2/Si1 Color : G-Ibirthstone месец : Apresed Shape : 1.2 Mweight : CTTWQUANTITY : 4 Jewelry Setting : Bezelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Соединетите Држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.

R

Им се допаѓа и на купувачите