.

.

Слатководни култивирани бисери 10kt бело злато обетки обетки

Слатководни култивирани бисери 10kt бело злато обетки обетки

DEN 0.33
Износ

Изразувајте ја својата loveубов со овие волшебни културни обетки од слатководни ореви од мијабела. Изработени во трепкање бело злато, тие се карактеризираат со две културни бисери во форма на слатководни во облик на копче (8-8,5 мм), врамени од жолти златни мониста. Овие прекрасни обетки од бисери удобно безбедни со затворање на пеперутки и прават убав и уникатен додаток на секоја колекција на накит. Засилени со висока полска завршница, овие обетки од бисери се совршени за елегантната жена. Направено во 10kt бело злато. 8-8,5 мм, култивиран бисер. Облик на бисер : копче. Затвори за пеперутки. Обетки за хало обетки. Јуни Борден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите