.

.

14K бело злато мажи и женски 18 прилагодлив дијамантски исечен ѓердан со отворен кабелски ланец

14K бело злато мажи и женски 18 прилагодлив дијамантски исечен ѓердан со отворен кабелски ланец

DEN 1567.52
Износ

14 K бело злато мажи и жени 18 "1.05мм прилагодлив дијамантски пресечен ѓердан со отворен кабелски ланец. Моден, суптилен и ексудиран елеганција, овој ѓердан го доловува едноставниот сјај на модерен дизајн за секојдневно носење. Нашите 14К златни и женски 18 " 1.05 1.05 Mm прилагодлив дијамантски исечен отворен кабелски ланец ѓердан со 030 мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог совршено ја опфаќа елегантната мода што може да ја надополни секоја облека по ваш избор. Вклучува 2 ”прилагодливо продолжение на постепените прстени за скокање. Достапно во жолто/бело/розово злато и доаѓа со заклучување на јастог за лесно управување со затворањето. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени (Унисекс). 14к бело злато (бела боја). Цврсто злато. Јастог канџи. Без камен. Отворен ланец на кабел. Возрасни/ постари/ тинејџери.

R

Им се допаѓа и на купувачите