.

.

Нараквица за ланец со јаже од 10 кт жолто злато

Нараквица за ланец со јаже од 10 кт жолто злато

DEN 9600.00
Износ

Направете изјава за стил со оваа зачудувачка нараквица за ланец на јаже на Миабела. Изработено во треперење жолто злато, има ланец на јаже што обезбедува со затворач на јастог. Засилена со висока полска завршница, оваа нараквица од 9 инчи е едноставно и класично парче што е суштински дел од скоро секоја колекција на накит. Тоа е идеален избор за разноврсна нараквица што можете да ја носите и со обична и вечер облека. Направено во 10 кт жолто злато. Должина на нараквицата : 9 ". Јастог затворач. Нараквица за ланец на јаже. Поливање на ткаенина и гарантирана картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Може да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекција, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите