.

.

Прстен на прстен од роден роден на родител на родител на бело злато од бело злато

Прстен на прстен од роден роден на родител на родител на бело злато од бело злато

DEN 11984.00
Износ

Овој симпатичен 14 карат бело злато прстен ќе додаде софистицирана елеганција на вашиот личен стил. Овој прстен се одликува со прекрасен пресечен дизајн на срцето, заедно со 5мм блескаво срце во форма на розов турмален скапоцен камен со тежина од 0,6 CTTW. Овој јуни прстен на родител е сигурен дека ќе биде одличен подарок за вашите најблиски. Достапно е во големина на прстите 4. Одрекување : Ве молиме, дозволете 5 работни дена да се испраќаат. Земја на потекло : Индија 14 Карат бело злато. Родолит Гарнет. Оригинален скапоцен камен. Родиум.

R

Им се допаѓа и на купувачите