.

.

Миабела машки 14-тон дво-тон златен двоен ред мат полирана свадба бенд

Миабела машки 14-тон дво-тон златен двоен ред мат полирана свадба бенд

DEN 10663.68
Износ

Воведување на свадбениот бенд за мажи во Миабела 14 K 2, симбол на траен loveубов и стил. Овој исклучителен свадбен бенд има ширина од 6мм и е достапен во големини 9-13. Изработено со 14к жолто и бело злато, прикажува зачудувачки дво-тон дизајн кој додава длабочина и софистицираност на прстенот . Прегрнете ја уникатната комбинација на мат и полирани завршувања, што создава визуелно привлечен контраст и додава допир на модерноста на Бенд. Дизајнот со двоен ред додава чувство на димензија и елеганција, што го прави стилски избор за секоја пригода. Неговата минималистичка и стабилна природа овозможува персонализација и прилагодување, овозможувајќи му да создаде уникатен и персонализиран оџак . Изберете го овој исклучителен прстен за да ја испочитувате вашата посветеност и да ја прославите вашата убов. Нека уникатниот дво-тон дизајн и модерните завршувања ја одразуваат длабочината на вашата врска. Свадбениот бенд на машката во Миабела 14к 2 е извонредно парче што ќе го негува цел живот. Изработено во 14-тон-тон злато. Ширина на опсегот : 6мм. 2-тон двоен ред машки свадбен бенд. Направено во Мексико. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите