.

.

Прстен на прстен на родител на родител на бело злато од бело злато

Прстен на прстен на родител на родител на бело злато од бело злато

DEN 3.00
Износ

Покажи на вашиот февруари роден камен на шармантен начин со носење на овој аметист прстен, направен од 10 карат бело злато. Овој прекрасен прстен зрачи со пенлив сјај со елегантен 0,42 CTTW овален во форма на виолетова аметист скапоцен камен. Овој зачудувачки прстен доаѓа во големина на прстите 6. Метал Тежина : 1,15 грамсјева тип : Стил на фининг : Gemstone Ringgender : Women'Smetal : Goldgold Karat : 10 karatmetal Color : Whiteband Shatte : 1 MMRING SIZE : 6 GEMSTON DETION : Face Ted Shape : Ovalsize : 6mm x 4mmweight : 0.42 Cttwquantity : 1jewelry Поставување : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите