.

.

Обетки со капки со бело злато од Јужно Море 14КТ

Обетки со капки со бело злато од Јужно Море 14КТ

DEN 2.33
Износ

Бидете восхитувајте се за вашето различно чувство за мода кога ги носите овие обетки од капки од бисери од мијабела во јужно море. Изработени во бујно бело злато, овие чудесни обетки имаат две бели, капки во форма, блескави јужно море бисери (9-10мм) убаво висат од златен обрач Хуги. Засилени со висок лак, овие обетки за капки обезбедени со затворања за клип. Овие треперливи обетки од бисер се совршен избор за некој што го сакате и прават вреден додаток на секоја колекција на накит. Изработено во 14 KT бело злато. 9-10мм бели јужно море бисери. Облик на бисер : Капка. Капка обетки. Затворање на клипови. Јуни Борден камен. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит.

R

Им се допаѓа и на купувачите