.

.

10KT дво-тон жолто и бело злато женски свадбен бенд

10KT дво-тон жолто и бело злато женски свадбен бенд

DEN 9895.20
Износ

Овој грациозен женски свадбен бенд Миабела 3мм ќе направи вреден додаток на вашата колекција за накит. Овој стилски прстен е засилен со високо-полски финиш и е направен во дво-тон жолто и бело злато. Овој свадбен бенд е совршен за жена која бара едноставност и елеганција. Спарете го овој златен венчален прстен со кој било ансамбл за полиран изглед и направете го најдобриот избор за подароци денес. Направено во 10kt бело и жолто злато. Ширина на опсегот : 3 мм. Bandенски свадбен бенд. Лесен опсег. Високо-полиш финиш.

R

Им се допаѓа и на купувачите