.

.

Натан Jamesејмс Весли Скандинавска ТВ -стојат медиумска конзола со бела рамка и врати од кабинетот на ореви

Натан Jamesејмс Весли Скандинавска ТВ -стојат медиумска конзола со бела рамка и врати од кабинетот на ореви

DEN 0.67
Износ

Натан Jamesејмс е компанија за мебел изградена за оваа генерација. Не треба да потрошите богатство за да добиете квалитетен дизајн-прв мебел и кога ќе кажеме "лесно склопување", мислиме на тоа. Цврст и изграден да трае. Овој мебел од средниот век може да носи до 220 фунти. и има нозе на пиневуд за да се обезбеди стабилност . должина : 43 "x ширина : 15" x висина : 19 "конзола за заштеда на простор . Организирајте ги вашите уреди за игри и видео компоненти на полиците. Тенок дизајн го прави тоа како влез во ходникот Табела, решетката за чевли или аголно парче во која било просторија . има две дупки за кабел на задниот дел и подлога за мебел на секоја нога . Нашиот лесен за склопување е направен за да се осигура дека некој може да го собере ова складирање . гаранција на производителот на живот : Обидете се 100 дена.

R

Им се допаѓа и на купувачите