.

.

Супериорно броење на нишки бели египетски памучни перници, стандард

Супериорно броење на нишки бели египетски памучни перници, стандард

DEN 287.84
Износ

Лизгајте се под капаците и потонете во неверојатно меката египетска памучна лента со египетска лента со 2 парчиња. Специјално направено од најмекиот египетски памук со густо и издржливо броење од 400 нишки, овој сет може да се пофали со неверојатно меко чувство и суптилен сјај од својата финиш на ткаенината на Сатеен. Луксузната египетска конструкција на памук е направена од екстра долги влакна, кои се вртат во фини, силни предива што го прави дише, кадифен и потрајни од другите видови памук. Достапно во стандардни и кралски големини, изберете од најразлични бои за да одговараат на вашиот тековен ансамбл за постелнина и да го облечете креветот во овој монохроматски сет за перници, па дури и подобро, овој пакет станува помек со секое миење. Лизгајте се под капаците и потонете во неверојатно меката египетска памучна лента со египетска лента со 2 парчиња. Специјално направено од најмекиот египетски памук со густо и издржливо броење од 400 нишки, овој сет може да се пофали со неверојатно меко чувство и суптилен сјај од својата финиш на ткаенината на Сатеен. Луксузната египетска конструкција на памук е направена од екстра долги влакна, кои се вртат во фини, силни предива што го прави дише, кадифен и потрајни од другите видови памук. Достапно во стандардни и кралски големини, изберете од најразлични бои за да одговараат на вашиот тековен ансамбл за постелнина и да го облечете креветот во овој монохроматски сет за перници, па дури и подобро, овој пакет станува помек со секое миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите