.

.

Обичен прстен од не'рѓосувачки челик од луксуз

Обичен прстен од не'рѓосувачки челик од луксуз

DEN 207.84
Износ

Совршен рачен прстен од не'рѓосувачки челик ширина од 6мм, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за удобност за лесно носење. Бендот е полиран со рака додека не сјае светло! Секој прстен е рачно изработен од занаетчии за накит кои го разбираат квалитетот и вредноста. Овој прстен е задолжителен за вашата колекција за накит. Рачно изработено. Сјајна полска завршница. Удобно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите