.

.

Прстен за врски со врски со машка челик од не'рѓосувачки челик, големина 10

Прстен за врски со врски со машка челик од не'рѓосувачки челик, големина 10

DEN 3.00
Износ

Додадете модерна талент во вашата облека со овој маж, прстен за врски со врски од не'рѓосувачки челик. Each men's band features a chain link design and is crafted in stainless steel to fit a size 10. The stainless steel chain link band ring comes gift boxed making it a perfect gift for any man including your husband, father, grandfather, son, brother, внук, внук или кој било сакан. Изработено од не'рѓосувачки челик со дизајн на ланци. Достапно само во големина 10. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци совршено за сите прилики за подароци. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите