.

.

Нерѓосувачки Челик Полиран Текстура Прстен

Нерѓосувачки Челик Полиран Текстура Прстен

DEN 207.84
Износ

Дајте им на вашите најблиски разноврсен моден додаток со оваа лента од нерѓосувачки челик. Оваа лента со куполи од 8 мм е подобрена со текстурирани детални рабови за привлечна привлечност. Оваа импресивна лента доаѓа во големина на прст 10.5.Метална Тежина : 5,88 Грама Накит Тип : Моден Стил : Заоблен Раб Куполен Свадбен Накит Завршница : Текстурален Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 8мринг Големина : 10,5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик Текстура Остри Прстен.

R

Им се допаѓа и на купувачите