.

.

Титаниум Брусен Бенд

Титаниум Брусен Бенд

DEN 0.67
Износ

Издржлив и елегантен, овој полукружен титаниумски бенд прави одличен подарок за себе или за вашите најблиски. Оваа удобност со ширина од 6 мм се одликува со брилијантна четкана завршница за вечен мат сјај. Оваа куполна лента е достапна во големина на прст 14,5 за совршено да одговара на вашиот стил.Метална Тежина : 3,07 Грама Накит Тип : Моден Стил : Половина Тркалезна Свадбена Лента Накит Финиш : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 6мринг Големина : 14,5 Удобност Фитдомед Облик Рамен Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик титаниум 6мм Четкана Лента, Удобност Одговара, Купола Форма, Рамен Раб.

R

Им се допаѓа и на купувачите