.

.

Длето Тб Титаниум Полиран Со Црна Лента За Вметнување Јаглеродни Влакна, Големина 11

Длето Тб Титаниум Полиран Со Црна Лента За Вметнување Јаглеродни Влакна, Големина 11

DEN 319.84
Износ

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток за секоја сезонаизразете се и прославете ги посебните моменти од животот со нашата колекцијаедноставно парче накит во уникатно уметничко дело што може да се носи само за вас спецификации завршница : Полиран Примарен Материјал Боја : Сив Метал : Титаниумпримарен Материјал : Боја На Материјал Од Титаниум Акцент 1 : Тип На Црнење : Свадба бендсинлеј материјал : јаглеродни влакна гравирање : јесринг фит : удобност ширина на лентата : 8 mmsize : 11 просечна тежина : 3.61 g - sku : qltyg2673 титаниум, лесен И издржлив, црно вметнување јаглеродни влакна,Удобно Вклопување,8mm Бенд, Погоден За Гравирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите