.

.

Кобалт Сатен Заоблени Работ Бенд

Кобалт Сатен Заоблени Работ Бенд

DEN 3.00
Износ

Димензии : Ширина : 7mm Satin Engravable Rounded Edge Cobalt* * Заврши : Четкани. Ширина на бендот : 7 мм. Материјал : Основно : Кобалт. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Дебелина : < 2 мм. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 7 мм. Гравирање : Да. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Текстура : Сатен. Материјал : Примарна Боја : Бела. Тип Прстен : Свадба Бендови. Работ.

R

Им се допаѓа и на купувачите