.

.

Прстен од прстен од вкрстен штит од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик

Прстен од прстен од вкрстен штит од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик

DEN 207.84
Износ

Потврдете ја својата вера со овој религиозен крст прстен, направен од траен нерѓосувачки челик. Овој прстен го прикажува црвениот емајлиран штит со вкрстени акценти заедно со антички финиш за тој стар и рустикален изглед. Доаѓа во големина на прстот 12, горната должина на прстенот е 19,5 мм, а горната ширина е 13мм. Метална тежина : 13,78 грамсјева тип : стил на модаринг : вкрстена штит за финиш : антиквендер : мажите : не'рѓосувачки челик Мететал Боја : Белинамела Колоја : 12Димензии : 12dimensions : Прстенеста должина од 19,5 мм, горната ширина 13ммјурска ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци.Са земја на потекло : Кина не'рѓосувачки челик, антички, црвен емајл, религиозен.

R

Им се допаѓа и на купувачите