.

.

Сенка трева машка камо камо не'рѓосувачки челик прстен со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Сенка трева машка камо камо не'рѓосувачки челик прстен со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 1.33
Износ

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Mossy Oak Shadow Grass Grass Men's Camo Camo Nirestiance Steel Ring со полиран рабови и лукс удобност вклопуваат : Совршен прстен за секоја пригода. Mossy Oak Camuflage Inlay ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрни отпорни, издржливи, хипоалергични и достапни. Делукс удобност одговара за дополнителна способност за удобност на носителот. Лесно се отстранува во случај на итни случаи со секачи за завртки или пила на накит. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така можете да купите со доверба - загарантирано. Научи повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите