.

.

Машка роза и црна позлатена лента од не'рѓосувачки челик

Машка роза и црна позлатена лента од не'рѓосувачки челик

DEN 2.67
Износ

Машка роза и црна позлатена лента од не'рѓосувачки челик со завртки направени од накит од блек џек. Карактеристики на тркалезна завртка за мелење достапна во овој прстен. Прикажи за завртки со врвен квалитет Неверојатна збогатена јасност! Изработено од не'рѓосувачки челик со висококвалитетен розов и црн позлатен центар со години безгрижно носење. Убав изглед што го покажува неговиот скриен стил, овој задебелен црн бенд се зачудува. Овој бенд е недооценет избор. Залогот за loveубов, чест и негувај го со свадбен бенд што одговара на неговиот модерен, софистициран стил. Размислен изглед на убовта, овој прстен е завршен со светла полирана сјај. Одличен подарок за Денот на таткото, роденден, годишнина, Божиќ или посебна пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите