.

.

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик црн емајл вметнат прстен

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик црн емајл вметнат прстен

DEN 2.67
Износ

Крајбрежен накит од не'рѓосувачки челик црн емајл вметнат прстен (17мм) предизвикува интерес и привлечете внимание со овој уникатен, впечатлив и смел прстен од не'рѓосувачки челик. Оваа машка ставка за накит има двојна флур-де-лис симетрично поврзана. Двојна црна позлатена жлебна линија минува низ центарот на групата и ја разграничува формата Fleur-de-Lis. Оваа ставка за накит има полирана завршница. Оваа ставка за накит е ширина 21мм со дебелина од 2мм. Не'рѓосувачки челик е голема јачина и метал со висока чистота. Не'рѓосувачки челик нема да оцрни, тој е отпорен на дамки и 'рѓа, а исто така е и хипоалергичен (веројатно нема да предизвика алергиска реакција). Црна позлатена жлеб дизајниран позлатен ринг5 мм опсег.

R

Им се допаѓа и на купувачите