.

.

Примарен Челик Титаниум Жолта Ип-позлатени Дизајн Жлеб Сатен Бенд

Примарен Челик Титаниум Жолта Ип-позлатени Дизајн Жлеб Сатен Бенд

DEN 207.84
Износ

Заврши : Четкањеплатинг : Ип-Позлатена Ширина на Лентата : 7 ммматеријал : Примарен : Титаниумизибилен : Дебелина : 2 mm Engravable : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Сивило : Свадбена Лента Боја : Златен ТОН UPC 886774048697 Титаниум 7mm жолта Ip - Позлатени X Дизајн ЖЛЕБ Сатен Бенд.

R

Им се допаѓа и на купувачите