.

.

Крајбрежен Накит Црно Позлатен Четкан Закосен Раб Титаниумски Прстен

Крајбрежен Накит Црно Позлатен Четкан Закосен Раб Титаниумски Прстен

DEN 14879.68
Износ

Крајбрежен Накит Црно Позлатен Четкан Закосен Раб Титаниумски Прстен (8мм)овој елегантен двобоен титаниумски машки прстен има четкан сребрен канал преку високо полирано црно позлата. Без разлика дали е модерен свадбен бенд или додаток, сигурно ќе го надополни секој стил. Црна и сребрена двојна финиститаниум прстен8 мм бенд.

R

Им се допаѓа и на купувачите