.

.

Титаниум Полиран Со Црна Лента За Вметнување Јаглеродни Влакна

Титаниум Полиран Со Црна Лента За Вметнување Јаглеродни Влакна

DEN 335.84
Износ

Додадете допир на модерен стил на вашиот изглед со овој широк титаниумски свадбен бенд од 8 мм. Обложен со привлечен центар со црни јаглеродни влакна, оваа лента за удобност никогаш нема да излезе од мода. Достапно во големина на прст 14.Метална Тежина : 4,22 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Сив Материјал : Црна Ширина На Лентата Од Јаглеродни Влакна : 8ммринг Големина : 14< 2,5 мм дебелина на удобност вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик титаниум 8мм Црна Лента За Вметнување Јаглеродни Влакна, Удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите