.

.

Крајбрежен накит кубни цирконија кабел завиткан околу прстен од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит кубни цирконија кабел завиткан околу прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 2.00
Износ

Крајбрежен накит кубни цирконија кабел завиткан околу не'рѓосувачки челик ringвони вашиот стил класичен, но смел изглед со оваа обвивка околу прстенот. Прстенот има уникатен црно -бел кабел изопачен дизајн спирала околу прстот за завиткување околу дизајнот на прстенот. Златните позлатени краеви на прстенот се акцентирани со кубен цирконија камен. Високо полиран финиш го комплетира изгледот на овој прстен од не'рѓосувачки челик. Извиткан црно -бел кабел рингкубичен цирконија акцентиран бенд Ends3 mm.

R

Им се допаѓа и на купувачите