.

.

Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд

Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд

DEN 14879.68
Износ

Елегантен и шармантен, направете изјава со овој впечатлив титаниумски свадбен бенд. Оваа полу-тркалезна лента широка 6мм има жлебни обрасци со брилијантна четкана завршница за треперлив сјај и е достапна во големина на прст 13.Метална Тежина : 2,91 грама Тип на накит : Моден Стил : Жлебен Свадбен Накит Завршница : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 6ммринг Големина : 13< 2мм дебелина половина Круг Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум, Четкан, Жлеб, Половина Круг, Свадба бенд.

R

Им се допаѓа и на купувачите